Thijs Schipper
leerkracht groep 6A en 8B

Anke Harmsen
Intern Begeleider groep 5, 6 en 7

Willemijn Mak
leerkracht groep 3A

Rosa Koerselman
leerkracht groep 6B

Sandra Buisman
leerkracht groep 8B

Judith de Kreek
leerkracht groep 3C

Lisette van de Laak
muziekdocent

Nirvan Sam-Sin
Leerkracht groep 4B

Maren Berkhof
adjunct directeur

Barbara Ooms
leerkracht groep 7C
bouwcoördinator-BB

Marco Petersen
leerkracht groep 7A

juf Ruth
leerkracht groep 4C

Annemiek Sliep
Administratie en Overblijf

Merel van Huissteden
Leerkracht groep 1/2 D

Angelique van Santen
Onderwijsondersteuner

Liselotte Wuts
leerkracht groep 3B

Nurka Isic
leerkracht groep 1/2 G

Elke Schneider
Leerkracht groep 6C

Patrick Rutten
leerkracht groep 3B en 4C

Huib van Velden
leerkracht groep 8A

Angelique van Elswijk
leerkracht groep 5A en 8C
coördinator-HB

Wendy Koeman
leerkracht groep 1/2 E

Sean Lynch
leerkracht groep 5A
Dalton-coördinator

Simone Heijkoop
leerkracht groep 1/2 C

Bonnie Verhoeven
leerkracht groep 4A en 7C

Helen Prosperi
leerkracht groep 4A en 8A

Joekjan Höweler
Directeur

Anja Hobbel
leerkracht groep 1/2 F

Hilde Beldman
leerkracht groep 5B

Rob Acton
leerkracht groep 6A
huisinval

Marloes Mulder
Intern Begeleider groepen 1 t/m 4
stagecoördinator

Danique Susan
Leerkracht groep 7B

Vincent Geerders
conciërge

Yuri van Hoof
huisinval

Marc Labordus
gymmeester
ICT-coördinator

Rebecca Kock
Leerkracht Engels

Elisa Gildevoet
leerkracht groep 3C
coördinator-HB

Anouk Vinders
muziekdocent en leider schoolkoor

Shirley
Vrijwilliger bij ondersteunende taken

Kaya Groen
leerkracht groep 8C

Michiel Klein
leerkracht groep 5B, 4A en 7A
ICT-coördinator

Pablo Kleinsmann
muziekdocent IKEI

Laura Hoefnagel
Intern begeleider groep 8

Kim van Andel
leerkracht groep 1/2 A

Jan van Beek
leerkracht groep 1/2 E, 1/2 B en 1/2 F

Anna Hiemstra
muziekdocent IKEI

Cynthia Stekkel
huisinval

Monique Schalke
vakdocent Beeldende Vorming

juf Rita
leerkracht groep 1/2 B

Diana Otting
Onderwijsondersteuner