Noor Epke
Leerkracht groep 5B NS

Merel van Huissteden
Leerkracht groep 1/2D NS

juf Lucy
Leerkracht groep 3A NHK

Marc Labordus
gymmeester
ICT-coördinator

Liselotte Wuts
leerkracht groep 4B NS

Nirvan Sam-Sin
Leerkracht groep 4A NHK

Maren Berkhof
adjunct directeur

Barbara Ooms
leerkracht groep 7B
bouwcoördinator-BB

Marco Petersen
leerkracht groep 7C

Angelique van Santen
Onderwijsondersteuner

Nurka Isic
leerkracht groep 1/2A NHK

Patrick Rutten
leerkracht groep 3A NS

Huib van Velden
leerkracht groep 6A NS

Angelique van Elswijk
leerkracht groep 5A nhk en groep 6A NS

Wendy Koeman
leerkracht groep 3A NHK

Sean Lynch
leerkracht groep 8A NHK
Dalton-coördinator

Simone Heijkoop
leerkracht groep 1/2B NHK

Bonnie Verhoeven
leerkracht groep 4A NS en groep 6A NHK

Helen Prosperi
leerkracht groep 4B NS

Elke Schneider
Leerkracht groep 4A NHK, groep 7C en
Invalleerkracht alle groepen

Joekjan Höweler
Directeur

Anja Hobbel
leerkracht groep 3B NS
bouwcoördinator-MB

Rob Acton
leerkracht groep 6B NS

Marloes Mulder
IB groepen 3&4
stagecoördinator

Danique Susan
Leerkracht groep 7A

Vincent Geerders
conciërge

Elsa Jeffrey
leerkracht groep 1/2C NS

Yuri van Hoof
leerkracht groep 6A NHK

juf Jelena
Leerkracht groep 4A NS

Rebecca Kock
Leerkracht Engels

Elisa Gildevoet
leerkracht groep 5A NS

Anouk Vinders
muziekdocent en leider schoolkoor

Shirley
Vrijwilliger bij ondersteunende taken

Kaya Groen
leerkracht groep 8B NHK

Corrie Catijn
administratie en
overblijf-coördinator

Michiel Klein
leerkracht groep 5A NS, 7B, 8B, 4 NHK en 7C
ICT-coördinator

Pablo Kleinsmann
IKEI muziekdocent

Laura Hoefnagel
Intern begeleider gr. 5 t/m 8

Kim van Andel
leerkracht groep 1/2C NS

Hilde Beldman
leerkracht groep 5A NHK

Jan van Beek
leerkracht groep 1/2E ns

Anna Hiemstra
IKEI muziekdocent

Cynthia Stekkel
invalleerkracht alle groepen
leerkracht groep 1/2E ns & 6B ns &3B ns & 4A nhk

juf Ruth
leerkracht groep 1/2A ns

Monique Schalke
vakdocent Beeldende Vorming

juf Rita
leerkracht groep 1/2B ns

Diana Otting
Onderwijsondersteuner